המלחמה נגמרה!

מימין: ורד ניסים, פאהד חלבי ואבי סבח

 

 

כבר אסור לשתות קצת באמצע היום?

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שועי  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 2:16 pm

  חסר מישהו במכונית האדומה. מאחר שדנידין נמצא בעזה עם כוחות צה"ל, אני מסיק שמדובר בנערה הסינית/יפנית/קוריאנית/ויאטנטמית מן התמונה השניה, שרק קמה על מנת להפריח יונים
  שתיזהר שלא יעצרו אותה כוחות הביטחון באשמה של הפעלת סוכני מודיעין וריגול בעת המלחמה (יוני דואר הן שמשו בעבר לצרכים מודיעיניים
  מעניין שבשתי התמונות יש בצד ימין סוס
  האם הדבר בא לרמז כי הבא בתור הוא סוס
  שהימין בארץ עלה על הסוס
  או שסיום המלחמה המתמדת נראה כרגע דמיוני כמו סיפור סטנדרטי של ד"ר סוס?

 • עומר  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 2:24 pm

  מזכיר לי את זה:
  http://www.nytimes-se.com/

 • רפרם  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 2:39 pm

  שתי התמונות צולמו במרחק שלוש שעות, קרוב לשדה התעופה של ציריך.
  סוס הוא סוס. גם מימין וגם משמאל.

 • יוסי שורץ  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 3:18 pm

  כל עוד נמשך הפשע של המצור על עזה-ישראל נלחמת בעם הפלסטיני.

  מלחמת עזה המשך הטיהור האתני של 1947-8 של מלחמת לבנון ב2006, מלחמת עיראק מ2003 והמלחמה נגד אפגניסטן.

  האמרה הידועה כי הקורבן הראשון של מלחמות היא האמת, מוכחת היטב במקרה של מדינת ישראל במלחמה כנגד המוני העם הפלסטיני בעזה.

  אין צורך להוכיח כי אולמרט ראש ממשלת ישראל הוא שקרן מועד, ואין להאמין למילה אחת היוצאת מפיו, על כך גם הממשל האמריקאי כולל בוש העידו בימים האחרונים. ואם אולמרט הוא שקרן הרי אין להאמין לתעמולה הציונית שאינה יותר אשר מסכת שקרים הן ביחס למי הפר את שביתת האש, הן ביחס למטרות המלחמה, והן ביחס לשאלה האם הצבא הציוני רוצח ילדים פלסטינים בכוונה תחילה.

  התעמולה הציונית נופפה תחילה בטיעון כי היה זה החמאס שהפר את הפסקת האש , אולם לאור דיווחים רבים כולל ציוניים המעידים כי רוב הפרות האש (79 אחוז) בשטח היו הפרות מצדה של מדינת ישראל , בעוד רק 8 אחוז היו הפרות מצד חמאס וארגוני התנגדות אחרים, מה עוד שהטלת מצור על עזה היא הכרזת מלחמה והפרה בוטה של הפסקת האש, שלא לדבר על החיסולים הממוקדים של הצבא הישראלי בזמן הפסקת האש, טיעון זה נפל והתעמולה הציונית פנתה לקו אחר.
  הטענה הבאה הייתה כי ישראל יצאה למלחמה כדי לחסל את המנהרות דרכן מבריח החמאס נשק. אולם גם טיעון זה לא משכנע מסיבה פשוטה שישראל לא רק מייצרת נשק רב אלא מייבאת נשק ובעיקר נשק אמריקאי זה קרה גם בזמן הפסקת האש.

  גם קו התעמולה שישראל נאלצת להגיב כדי להגן על הילדים הישראלים אינו משכנע אדם משום שמתוך אלף הנרצחים הפלסטינים כ400 הם הילדים שנרצחו בדם קר על ידי הצבא הנאציוני. המקרה הידוע ביותר דווח על ידי האו"ם. הצבא דרש מהאזרחים להיכנס לבית ספר ולמחרת ירה בהם פגזים ורצח 40 אזרחים חלקם נשים וילדים. טקטיקה דומה נקטה מדינת ישראל בלבנון כאשר פיזרה כרוזים על כפר ודרשה כי האזרחים יעזבו את הכפר וכאשר הם יצאו מטוסי חיל האוויר הישראלים רצחו אותם. לישראל היסטוריה ארוכה מאוד של מעשי טבח החל ב1947 דרך כפר קאסם וסברה ושתילה להזכיר את הידועים ביותר. רצח אזרחים הוא חלק מהותה של מדינה זו.

  הטענה הציונית כי החמאס נלחמים תוך ריכוזיי אוכלוסייה להצדקת רצח האזרחים ובמיוחד הילדים , איה אלא יריקה בפניהם של לוחמי גטו וארשה אשר נלחמו מתוך הבתים בגטו הנצור, כאשר הם משתמשים בנהרות כדי להבריח נשק.

  הירי השיטתי על בתי חולים ומרפאות ( עד ה על שבעה מהם) מרסק גם הוא את השקר הציוני בדבר הומאניות ציונית. האמת היא כפי שמנהיגי המדינה הזאת הצהירו על עצמם מדובר במדינה שדעת מנהיגיה נטרפה עליהם. הם שאומרים על עצמם "בעל הבית השתגע " ואכן הם אכן חיות רעות הנוהגות כחולות כלבת.
  .
  אין כל ספק כי אהדת המוני העולם הצופים על מסכי הטלוויזיה ברצח ההמוני שמבצעת מדינת ישראל בעם הפלסטיני נתונה לפלסטינים ההפגנות כנגד המלחמה הציונית בכול רחבי העולם מהוות לחץ על ממשלות ידידותיות לישראל ומכאן הדרישה של מועצת הביטחון מישראל שתפסיק את הטבח. החלטה ממנה מתעלמת ממשלת המרצחים.

  גם הדימוי המגוחך של ישראל כמדינה דמוקרטית מתרסק משום שוועדת הבחירות הוציאה את בל"ד, רע"ם-תע"ל אל מחוץ לדמוקרטיה הציונית הגזענית שמתאימה לגזענים של משטר האפרטהייד ( מעניין מדוע לא את חד"ש? ומדוע אין אנו שומעים קולות מחאה של חד"ש)

  הצעת הפסקת האש המצרית –צרפתית אינה קריאה להפסקת לוחמה אלא לכניעת העם הפלסטיני. האם הם דורשים מישראל שתתפרק מנשקה?

  אולם בעוד להפגנות ההמוניות משקל שאין לזלזל בו, אין הן מסוגלות להפסיק את המלחמה הנפשעת של ישראל. כדי להפסיקן יש צורך להבין בראש וראשונה כי כל עוד מדינת ישראל קיימת נחלי הדם במזרח התיכון לא ייפסקו. אין זו שאלה של מדיניות אלא של יישות. ישראל הוקמה על ידי האימפריאליסטים כמבצר קדמי השומר על הסדר של הניצול והדיכוי במזרח התיכו סיבה זו היא נתמכת במון בנשק ובאמצעים דיפלומטייםן. זאת מדינה המסוכנת לא רק לערבים אלא ליהודים החיים בארץ שרובם במלחמה זו תומכים בכל מעשי הרצח של הפלסטינים ובכך מאבדים צלם אנוש. לטווח הארוך מדיניות הרצח של ישראל תביא למפלתה הצבאית במוקדם או מאוחר בשנים הבאות ובכך מנהיגי הציונים הופכים את ישראל למלכודת מוות להמוני היהודים החיים בארץ.

  ברור שהמוני הפלסטינים בלבד אינם מסוגלים לנצח את מכונת המוות הציונית. לשם כך יש צורך בהנהגה מהפכנית של מעמד הפועלים. הנהגת פת"ח משתפת פעולה עם האימפריאליזם והציונות, ולחמאס אין פרוגראמה מהפכנית. משום חששה מההמונים בעזה אין היא מחמשת אותם כנגד הפלישה של צבא הרגלים הציוני.

  למרות שאין אנו תומכים פוליטיים של החמאס, אנו אומרים כי אינטרס מעמד הפועלים העולמי הוא בתבוסה צבאית של ישראל במלחמה כנגד לוחמי החמאס הלוחמים בגבורה מול מכונת רצח והרס אדירה. העובדה היא שמספר הפצועים וההרוגים בקרב הצבא הישראלי עולה וגם דמם בראש ממשלת ישראל. ישראל לא מסוגלת להביס את העם הפלסטיני ולא את החמאס ולא להכניעו. מצד שני החמאס לא מסוגל להביס את מדינת ישראל. אולם אין זה אומר שאין כוח המסוגל לכך.

  הכוח היחידי המסוגל לשבור את הכוח של המדינה הציונית הם ההמונים ובראשם מעמד הפועלים במזרח הערבי ובאיראן במהפכה סוציאליסטית אשר תשבור את הסדר האימפריאליסטי אשר אבן הפינה שלו היא מדינת ישראל, אך אבנים אחרות הן המשטרים המשתפים פעולה עם האימפריאליזם בכלל והציונות. בפרט כמצרים, לבנון, ירדן, סעודיה. הדרך לשחרור המוני הפלסטינים מהדיכוי והכיבוש הציוני מתחיל במהפכות בבירות ערב משתפות הפעולה עם הציונות.

  הפתרון היחיד לדעתנו על כן הוא פלסטין פרולטרית ערבית מהים עד הנהר במסגרת מזרח תיכון סוציאליסטי . מדינת פועלים אליה יחזרו הפליטים שהציונים גרוש ב47-8 . טובי הפועלים היהודים המיעוט המודע יצטרפו למהפכה זו אשר תבטיח במסגרת שלטון מעמד הפועלים הערבי להמוני היהודים בארץ חיי שלום בטוחים בתנאי שישברו מהתמיכה באימפריאליזם כולל הציונות ויתמכו במהפכה הסוציאליסטית. הם יפסידו את הפריבילגיות ואת תפקיד הקלגסים תמורת חיים בטוחים.

  הליגה הסוציאליסטית האינטרנציונאליסטית

 • אזרח.  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 4:40 pm

  אני מודה ומתוודה שלפעמים עוברות לי בראש פנטזיות על מדינה ערבית ועל פועל פלסטיני חסון שמקריא לי את משנתו הסציאליסטית במיטה.

 • אהרון תמוז  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 5:14 pm

  עם חד"ש נמגר את האוייב הקפיטליסטי

 • אזרח.  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 6:32 pm

  למד לעשותו נכון.נקודה בסוף כותרת התגובה,ופיסוק וניקוד בתוך משפט התגובה.
  אשרי"."זכיתי".הבאג של רשימות מחקה אותי".

 • אהרון תמוז  ביום ינואר 14, 2009 בשעה 7:06 pm

  באתר של חדש התפרסמה רשימה של בלוגרים שתומכים בחד"ש וברכתי את רפרם על תמיכתו בחד"ש.

 • פורטס  ביום ינואר 18, 2009 בשעה 7:41 pm

  שוורץ חי וחולם על חיסולה של מדינת ישראל.
  אז תפח רוחו ורוח אלף כמוהו ומדינת ישראל תשאר המגדלור היחיד למוסר צדק ומצפון כאן במזרח התיכון.
  אפשר לעטוף את המציאות באינספור מילים ומשפטים ודבר לא ישנה את העובדה שהערבים הם עם של מרצחים שחיי אדם כולל בני עמם שווים בעיניהם כקליפת השום.
  ולאזרח אומר תלך לטורקיה בטח תמצא לך כמה פועלים משופמים שיעשו בך מעשה סדום.
  ולרפרם, המלחמה לא נגמרה ולא תגמר עד שנמגר את האוייב הרצחני מעל אדמתנו הקדושה.
  ובאמת ברכותי על הצטרפותך לחד"ש.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: